Doradztwo

Doradztwo rynku nieruchomości

Inwestycja pozbawiona ryzyka jest iluzją

Każda decyzja inwestycyjna obarczona jest ryzykiem. Rozważane projekty mogą różnić się (i na ogół różnią się) pod względem ryzyka. Wpływa to naturalnie na atrakcyjność wyborów inwestycyjnych. Poziom ryzyka zależy m. in. od rodzaju nieruchomości, od lokalizacji, standardu użytkowego, osiągania oczekiwanych zysków, trendów, itd.

Doradztwo inwestycyjne

Dzięki połączeniu wiedzy ekonomicznej z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości w tym traktowaniu nieruchomości jako inwestycji, nasza firma wykonuje oceny atrakcyjności konkretnych inwestycji w nieruchomości, według oczekiwanej stopy zwrotu, kosztów budowy i warunków kredytowych. Doradzimy Państwu jak postępować w określonych sytuacjach.

Doradztwo prawne

Usługi doradcze to także cały kompleks zagadnień prawnych i podatkowych związanych z rynkiem nieruchomości, między innymi: regulacje stanów prawnych nieruchomości, odzyskiwanie nieruchomości wcześniej utraconych, doradztwo w zakresie najmu lokali mieszkalnych, użytkowych, ustanawianie odrębnej własności lokali itd.

Copyright © Signo Nieruchomości 1997-2022
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookie.